Ogłoszenie wyników III edycji konkursu Pokaż co potrafisz!

 

Zgodnie z regulaminem konkursu „Pokaż co potrafisz!” Edycja III, realizowanym w ramach projektu systemowego „Podkarpacie stawia na zawodowców” Jury w składzie:

  • Przewodniczący: Pan Mateusz Kutrzeba, Wicedyrektor ds. Rynku Pracy
    z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie
  • Członek Jury: Pani Małgorzata Kawalec, kierowniczka zespołu projektowego „Podkarpacie stawia na zawodowców” z Wojewódzkiego Urzędu Pracy
    w Rzeszowie
  • Członek Jury: Pani Monika Kopeć-Kontek, członkini zespołu projektowego „Podkarpacie stawia na zawodowców” z Wojewódzkiego Urzędu Pracy
    w Rzeszowie

 

przyznało nagrody dla laureatów:

I miejsce – Przemysław Michoń z Zespołu Szkół nr 3 im. W. Lipińskiego i M. Beksińskiego w Sanoku, praca „Nowoczesna drukarka 3D”

II miejsce – Adam Stróż, Bartosz Urban, Oskar Łukawiec, Kamil Włochowski z Zespołu Szkół Technicznych w Rzeszowie, praca „Uniwersalny system edukacyjny wykorzystujący energię słoneczną”

III miejsce – Karol Kaliszczak z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu, praca „System inteligentnego budynku”

 

Zobacz zwycięskie prace:

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

Ze względu na bardzo dużą różnorodność zgłoszonych prac i ich wysoki poziom merytoryczny i artystyczny, Jury postanowiło przyznać wyróżnienia:

  • Patryk Baran z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Ignacego Łukasiewicza
    w Krośnie – Makieta urządzenia do szczelinowania hydraulicznego łupków gazowych w odwiercie horyzontalnym
  • Joanna Januszczak, Patrycja Skwara oraz Beata Mycek z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach – Ogród rustykalny
  • Filip Pyrz, Patryk Pieśniarski oraz Wojciech Małys z Zespołu Szkół im. gen. Władysława Sikorskiego w Rudniku nad Sanem – Żuraw w krainie ekologii
  • Bartłomiej Zuba z Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie – Wyświetlacz multipleksowany typu MATRIX
  • Martyna Hus z Zespołu Szkół nr 5 w Sanoku – Witaminowy bukiet
  • Natalia Szczepańska z Zespołu Szkół Spożywczych im. Tadeusza Rylskiego w Rzeszowie – Tort Jubileuszowy
  • Mateusz Siwula z Zespołu Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Dębicy – Inteligentny robot
  • Michał Czaja z Zespołu Szkół Elektronicznych w Rzeszowie – Kolumny głośnikowe „Natural Sound”
  • Dariusz Wilk oraz Bartosz Peszek z Zespołu Szkół nr 2 im. Jana Kochanowskiego
    w Łańcucie – Hunter, wielozadaniowy demonstracyjny pojazd samobieżny
  • Klaudia Kotarba i Justyna Brożyna z Miejskiego Zespołu Szkół nr 5 w Krośnie – Katalog nowoczesnych ogrodzeń
  • Łukasz Pryjda oraz Przemysław Pobuta z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu – Aplikacja internetowa „KimChcęByć”
  • Małgorzata Staszewska z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Jana Pawła II
    w Jarosławiu – Kakaowa „Jubilee” w wielkanocnej odsłonie z powiewem wiosny
  • Andrzej Kociołek z Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie – Pojazd „Buggy”

 

 

Wszystkim zwycięzcom oraz wyróżnionym serdecznie gratulujemy!